فروش رشته آش
خانه / رشته پلویی / خرید رشته پلویی ارگانیک سبوس دار

خرید رشته پلویی ارگانیک سبوس دار

امروزه به دلیل این که در تهیه رشته پلویی ارگانیک سبوس دار از بیرونی ترین لایه دانه گندم که دائما در معرض نور خورشید است استفاده شده و دارای خواص بسیار زیادی چون بهبود عملکرد سیستم دستگاه گوارش، سلامت قلب، مغز و … می باشد، خرید این محصول توسط مشتریان افزایش پیدا کرده است. 

خرید رشته پلویی ارگانیک سبوس دار

آيا رشته پلویی همان رشته آش است؟

آيا رشته پلویی همان رشته آش است؟ رشته ها در واقع از خمیر کردن آرد گندم تولید می شوند. رشته ها در گذشته به صورت سنتی با مخلوط کردن آرد و آب تهیه می شدند و سپس خمیر بدست آمده را نازک نموده و با کمک دستگاه کوچک دستی آن را به شکل رشته برش می زند و در انتها به منظور این که رشته ها به یکدیگر نچسبند بر روی آن ا آرد می پاشیدند و به منظور خشک کردن آن ها را بر روی طناب پهن می کردند. 
البته شایان به ذکر است بیشتر مواقع به منظور جلوگیری از چسبیدن آنها به یکدیگر از نمک استفاده می کردند. 

رشته های آشی با رشته های پلویی با یکدیگر تفاوت دارند به این صورت که رشته های پلویی را قبل از استفاده مقداری تفت و یا به اصطلاح عامیانه بو می دهند در صورتی که رشته های آشی خام در تهیه غذا استفاده می شوند. 

امروزه رشته های پلویی برای تامین نیاز مشتریان به صورت صنعتی تولید می شود البته گفتنی است در این روش نیز برای تهیه آن از مخلوط آرد و آب استفاده می شود ولی در عوض بجای استفاده از دستگاه کوچک دستی رشته زنی از دستگاه های مجهزتری برای بالا بردن سرعت کار استفاده می شود. پس از تولید رشته توسط این دستگاه های مجهز در کارخانه رشته ها به دستگاه خشک کن انتقال داده می شوند و پس فرآیند خشک شدن آن ها را مجددا برش زده و بسته بندی می نمایند. 

تولید رشته پلویی ارگانیک بسته بندی اصفهان

تولید رشته پلویی ارگانیک بسته بندی اصفهان امروزه تولید رشته پلویی ارگانیک بسته بندی اصفهان به دلیل این که در تهیه محصولات خود از مواد اولیه کاملا ارگانیک، دستگاه های پیشرفته، محیط کاملا بهداشتی و آزمایشگاه های کنترل کیفیت با بروز ترین تجهیزات استفاده می کند باعث گردیده تا خرید و فروش رشته پلویی اصفهان رونق چشمگیری در داخل و خارج کشور پیدا کند. 

از جمله مزایای استفاده از این محصول ارگانیک می توان به موارد زیر اشاره نمود که عبارتند از:

  • این محصولات دارای ارزش غذایی بسیار بالای از نظر ویتامین ها، مواد معدنی و … دارند. 
  • دارای مقادیر بسیار زیادی آنتی اکسیدان می باشند. 
  • به آفت کش های آلی کمتر آلوده شده اند به همین منظور سالم تر می باشند. 
  • هیچ گونه ماده افزودنی در تهیه آنها بکار برده شنده است. 
  • دارای طعم و مزه عالی می باشند. 

شرکت های تولید کننده این محصول ارگانیک محصولات خود را مطابق استاندارد و دستورالعمل های خاصی تولید می کند به همین منظور احتمال آلوده شدن این محصولات به مواد سمس و شیمیایی بسیار ناچیز می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید رشته پلویی سنتی سفید فله ای

دانه گندم در بین انسان ها مقدس می باشد، این دانه گرانبها علاوه بر این که قوت غالب افراد یعنی نان را تامین می کند. دارای کاربرد های دیگری در صنعت آشپزی و شیرینی

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام