فروش رشته آش
خانه / رشته آش / خرید عمده رشته آشی سبوس دار فله ای

خرید عمده رشته آشی سبوس دار فله ای

 خرید عمده رشته آشی سبوس دار به دو صورت فله ای و بسته بندی شده انجام می شود، در این میان نوع فله ای این محصول برای افرادی که قصد صادرات آن به بازار دیگر کشور ها را دارند مناسب تر می باشد چراکه هزینه های بسته بندی برای آن ها محاسبه می شود. اگر بدنبال اطلاعات بیشتر درمورد چگونگی خرید این محصول می باشید تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.خرید عمده رشته آشی سبوس دار فله ای

مزایای رشته آش سبوس دار

مزایای رشته آش سبوس داررشته های سبوس دار در واقع از آرد های سبوس دار به همراه آب تشکیل شده اند و  به علت داشتن سبوس فروان مزایای بسیار زیادی برای بدن دارند همچنین سبوس موجود در این محصول موجب می شود تا هنگام پخت حالت خود را از دست ندهند و یا به عبارت دیگر وا نروند.
در این قسمت می خواهیم به بررسی مزایای رشته آشی سبوس دار بپردازیم:

 • سبوس موجود در این محصول ها حاوی میزان زیادی سلولز می باشد که در کناز سبزی موجود در آش موجب افزایش حجم مدفوع و در نهایت جلوگیری از یبوست می شود.
 • رشته های سبوس دار از ابتلای روده به سرطان کولون جلوگیری می کند و یک ملین بسیار قوی برای روده ها محسوب می شود.
 • سبوس موجود در این نمونه موجب کاهش کلسترول می شود و در تنطیم قند و فشار خون تاثیر بسیار زیادی دارد.
 • رشته سبوس دار در سیستم عصبی تاثیر مثبتی می گذارد و باعث آرامش اعصاب و جلوگیری از پرخاشگری می گردد.
 • رشته آشی سبوس دار با توجه به اینکه در درمان یبوست عملکرد بسیار خوبی دارد برای دفع سموم و جلوگیری از ابتلا به بیماری های کلیوی و روده نیز نقش مهمی دارد.

قیمت رشته آشی سبوس دار بسته بندی

قیمت رشته آشی سبوس دار بسته بندیقیمت رشته آشی سبوس دار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد از قبیل:

 1. قیمت آرد سبوس دار
 2. هزینه دستگاه های تولیدی
 3. هزینه انرژی مانند آب و گاز
 4. نرخ دستمزد کارگران
 5. شیوه پخت و کیفیت محصول
 6. هزینه های بسته بندی

همه این عوامل باعث می شوند تا قیمت این محصول نوسان داشته باشد و قیمت ثابتی را به خود تجربه نکند. اما یکی از عواملی که تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن می گذارد نوع بسته بندی بکار رفته برای آن ها می باشد بگونه ای که رشته آشی بسته بندی یک قیمت و رشته آشی فله ای قیمت متفاوت تری دارد که برای خریداران عمده نوع دوم آن مقرون به صرفه تر می باشد.
در این میان مجموعه تولیدی ما که سابقه طولانی در تولید رشته های آشی سبوس دار دارد لیست قیمت محصولات خود را در بسته بندی های مختلف و کیفیت های متفاوت آماده کرده است و هرروزه آن را آپدیت می کند و در صورت درخواست مشتریان در اختیار آن ها قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده رشته آشی صنعتی بسته بندی

گندم‌ها از همان گذشته‌های دور یکی از مهم‌ترین غلات مورد استفاده در بین مردم بوده و به مرور زمان از آن فرآورده‌های گوناگونی به وجود آمده است که یکی از آن‌ها انوا

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام