فروش رشته آش
خانه / رشته آش میثاق / مرکز فروش رشته آش میثاق با قیمت ارزان

مرکز فروش رشته آش میثاق با قیمت ارزان

رشته آش میثاق از جمله محصولات تولیدی شرکت میثاق می باشد.از میان مواد غذایی متفاوت، رشته آش میثاق به دلیل آنکه غنی از کربوهیدراتهای پیچیده بوده و مقادیر کم سدیم و چربی،همچنین به جهت اقتصادی بودن مورد توجه عموم استفاده کنندگان از این محصول قرار گرفته است و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
از میان شرکتهای مختلف تولیدکننده رشته آش،شرکت میثاق با بیش از بیست سال سابقه درخشان در حوزه تولید،به عنوان یکی از برترینهای این صنعت در کشور به شمارمی رود.
بهبود مستمر کیفی و کمی فرآیندها و فرآورده های این واحد سبب شده است تا سطح رضایت خریداران و مشتریان آن،بالا رودو مورد تایید آنها باشد.

معرفی شرکت رشته آش میثاق

شرکت صنایع غذایی میثاق،یکی از شرکتهای موفق در زمینه تولید مواد غذایی خمیری مانند رشته آش می باشد.این شرکت با ترکیب بهترین مواد اولیه در تولید محصولات خود،سعی در ارایه محصولی خوب وباکیفیت مورد تایید بهداشت و مصرف کنندگان کرده است.
از مهمترین ویژگیهای محصولات شرکت میثاق و سرلوحه کاری آنان،کیفیت می باشد.با رعایت این اصل مهم،شرکت میثاق توانسته است عناوین و افتخارات متوالی را کسب نمایید.

پخش رشته آش میثاق

ظرفیت تولیدی شرکت رشته آش میثاق

شرکت تولیدی رشته آش میثاق با رعایت معیار های کمی و کیفی و با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه،سعی در حفظ و وفاداری مصرف کنندگان خود داشته است. طعم لذیذ این رشته آش موجب شده که استفاده کنندگان آن همواره از طعم به یاد ماندنی آن در هم نشینی های خانوادگی صحبت کنند.

این رشته بنا به افزایش مصرف داخل کشور و همچنین صادرات محصولات خود به خارج از کشور،ظرفیت تولید خود را در سالهای اخیر افزایش داده است و با داشتن خط تولید تمام اتوماتیک توانسته استانداردهای بهداشتی لازم برای بازار مصرف خارج از کشور را نیز دریافت کند و مورد تایید سازمان های بهداشتی کشور های مصرف کننده مقصد به ویژه کشور های همسایه ایران قرار بگیرد.

بازار رشته آش میثاق

 

بازار خرید و فروش رشته آش:

شرکت های تولیدی رشته آش و پلویی همواره برای رقابت سالم و پایدار با همدیگر ملزم به رعایت استانداردهای کیفیت و کمیت مخصوص محصول تولیدی خود می باشند.و از آنجا که بیشتر این شرکت ها این استانداردها را دارند بازار خرید و فروش پر رقابتی در همه مناطق کشور به وجود آمده است .

شرکتها برای پیشی گرفتن ار یک دیگر در بازار مصرف از فروش های ویژه مناسبتی و تخفیفات فصلی و دیگر آیتم های مشتری پسند استفاده میکنند.که همه این ها در شکل گیری بازار رقابتی بین تولید کنندگان می تواند حائز اهمیت فراوانی باشد

شرکت تولیدی رشته آش و پلویی میثاق نیز از این بازار نهایت بهره برداری را نموده و برای جلب اطمینان مشتریان عزیز نهایت سعی و تلاش خود را در رعایت کیفیت و مشتری مداری بعمل آورده است.

خرید رشته آش و پلویی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com
کانال تلگرام