فروش رشته آش
خانه / رشته آش و پلویی مادر / پخش عمده رشته آش و پلویی مادر

پخش عمده رشته آش و پلویی مادر

پخش عمده رشته آش و پلویی مادر در بازار های سرار کشورمان با توجه به درخواست مشتریان و خریداران رشته آش و پلویی توسط مجموعه رشته سرا امکان پذیر شد. رشته آش و پلویی مادر برند محبوبی بین مصرف کنندگان رشته آش و پلویی می باشد.این مجموعه فعالیت خود را از سال ۸۰ و در ابتدا به صورت کارگاهی و سنتی آغاز کرده است.با توجه به مدرنیته شدن صنعت ماشین آلات مجموعه رشته سرا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تجهیز ابزار آلات خود توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

پخش رشته آش و پلویی مادر

بازار پخش عمده رشته آش و پلویی مادر:

خرید با واسطه و بازار های سنتی همیشه برای خریدار یک محصول رضایت بخش نبوده ولی خرید از کارخانه و بدون واسطه از نمایندگی های آن برای خریدار عمده ای گزینه مناسب و قابل قبولی می باشد از دلایل رغبت خریداران به صورت خرید عمده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولیدی
  2. امکان مشاهده محصول و کیفیت آن
  3. اطمینان از بهداشت محصول مورد نظر
  4. استفاده از تخفیفات ویژه و مناسبتی محصول

مجموعه رشته سرا برای ایجاد اطمینان و رضایت مندی برای خریداران عمده رشته آش و پلویی در صورت درخواست مشتریان محترم از مجموعه و تولیدی های این محصول دیدن می کنند و در صورت عدم بازدید و وقت کافی مشتریان با ارسال نمونه محصول برای ایجاد رضایت و اطمینان تلاش خود را می نماییم.

خرید و فروش رشته آش و پلویی مادر

رشته پلویی با کیفیت را چگونه تشخیص بدهیم:

رشته پلویی ما برای خرید انتخاب می کنیم باید از کیفیتی که از طرف نهاد های مسئول برای تولیدی ها اتخاذ شده است برخوردار باشد، به چند نمونه از انها اشاره می شود.

  1. داشتن تائیدیه از طرف وزارت بهداشت و آموزش پزشکی
  2. داشتن مهر استاندارد در بسته بندی ها
  3. بسته بندی های کارتنی روشن
  4. داشتن علامت سیب سلامت

عرضه رشته پلویی

نمایندگی پخش رشته آش و پلویی مادر:

امروزه خریداران عمده رشته آش برای خرید خود بیشتر از خرید به صورت فله ای و بسته بندی های ۵کیلو به بالاتر رغبت بیشتری دارند باعث این امر هم به صرفه بودن این مدل خریدها می باشد.

مجموعه رشته سرا هم برای سهولت در خرید مشتریان خود فروش آنلاین و اینترنتی خود را در ۲۴ ساعت شبانه روزفعال نموده است. برای سفارش محصولات رشته پلویی و آشی با ثبت سفارش آنلاین در سایت در کمترین زمان خرید محصول مورد نظر خود را انجام دهید.

همکاران ما در واحد فروش با ملاحضه سفارشات مشتریان محترم برای ارسال محصول درخواستی آنان اقدام میکنند

خرید رشته آش و پلویی

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا حسینی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128911205
آیدی تلگرام: Smh65s94@
کانال تلگرام: reshtesara@
پست الکترونیکی: hoseyni65.25@gmail.com
کانال تلگرام